Ліквідувати в місті наземні переходи, що дублюють підземні, та організувати огородження проїзної частини для усунення можливості переходу у недозволеному місці.

публікація залишилось 14 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 97 підписів залишилось 9903 підписів

Наприкінці 2016 чи на початку 2017 року на вулиці Басейній та Бесарабській площі було організовано два наземні переходи з світлофорним регулюванням, що по своїй суті дублюють наявні підземні переходи. Це було зроблено замість організації заходів для спрямування потоку пішоходів у підземні переходи. Як наслідок, це створило додаткові автомобільні затори у всьому бесарабському кварталі та прилеглих вулицях. Так, до встановлення світлофорів, рух автомобілів по вул. Басейній, що прямують в бік вул. Круглоуніверситетської фактично переривався окремими пішоходами, що переходили через Крутий узвіз, а рух авто що прямували на вул. Хрещатик - лише переходом на бесарабській площі. Обидва вони були нерегульованими, і зупиняли рух лише за наявності пішоходів.
Наразі світлофори зупиняють весь потік авто, незалежно від напрямку, що призводить до затору на перехресті з вул. Скоропадського, і далі по вул. Басейній до бул. Лесі Українки та перехрестя з вул. Мечникова.

Пропоную ліквідувати два нещодавно встановлені світлофори, а також нерегульований перехід на Бесарабській площі, з подальшим огородженням проїзної частини для спрямування пішоходів до підземних переходів на перехресті з вул. Хрещатик та примиканні вул. Басейної до Бесарабської площі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали