Запровадити піковий підвізний тролейбусний маршрут №29к (ст. м. "Дарниця" - вул. Сєрова)

публікація залишилось 24 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 35 підписів залишилось 9965 підписів

Після продовження тролейбусного маршруту №50 до ст. м. "Либідська" пасажиропотік на ньому значно зріс. У години-пік навіть за інтервалів 5 хв рухомий склад заповнюється до неможливості ще на Троєщині, тому далі по трасі у нього неможливо зайти.
Найбільш проблемною ділянкою його траси є шлях від Воскресенки до ст. м. "Дарниця". Усі муніципальні маршрути транспорту там є транзитними, включаючи А46, Тр50, Тр50к і Тр29 (останній взагалі з інтервалами 15 хв у години-пік). При цьому, значна кількість пасажирів входить/виходить на зупинках "Авторинок", "вул. Запорожця" та "ж/к Паркові озера".
Тому, для адекватного забезпечення транспортних послуг для мешканців Воскресенки, масиву з населенням 60 тис. осіб, ми пропонуємо запровадити тролейбусний маршрут №29к від ст. м. "Дарниця" до вул. Сєрова з виділенням на нього протягом години-пік (7.00 - 10.00 та 17.00 - 20.00) трьох одиниць рухомого складу з інтервалами 10 хв.
Враховуючи придбання у минулому році кількох десятків нових тролейбусів для м. Києва, ця пропозиція є актуальною та не складною у виконанні.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали