Зобов"язати "торгові мережі" - передавати продукти харчування, за якими спливає термін реалізації, не для знищення, а на соціальні центри допомоги, а сміття звалкам заборонити приймати такі продукти.

публікація залишилось 13 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 104 підписів залишилось 9896 підписів

Згідно петиції, відтепер продуктові магазини, площа яких - понад 400 квадратних метрів, зобов'язані укласти контракт з благодійними організаціями про надання їжі на безоплатній основі.

Якщо ж керівництво супермаркету проігнорує рішення Київради, їм загрожують штрафи в розмірі до тис. євро або заборона здійснення торговельної діяльності протягом двох років.

Також у розпорядженні Київради повинно бути передбачено покарання власників магазинів за навмисне ​​псування продуктів харчування.


Ухваленню даного рішення, спонукає до боротьби із бідністю і нераціональним витрачанням продуктів. Тепер активісти мають намір домогтися того, щоб аналогічні заходи стали обов'язковими на всій території України.

Відзначаю, що у України щорічно викидається близько 3 млн ​​тонн їжі, 17% з них - продуктовими магазинами. При цьому організації, що займаються роздачею продуктів, отримують лише 100 тис. тонн на рік, з них всього 35 тис. тонн - від супермаркетів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали