Зобов"язати "торгові мережі" - передавати продукти харчування, за якими спливає термін реалізації, не для знищення, а на соціальні центри допомоги, а сміття звалкам заборонити приймати такі продукти.

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 105 підписів залишилось 9895 підписів

Згідно петиції, відтепер продуктові магазини, площа яких - понад 400 квадратних метрів, зобов'язані укласти контракт з благодійними організаціями про надання їжі на безоплатній основі.

Якщо ж керівництво супермаркету проігнорує рішення Київради, їм загрожують штрафи в розмірі до тис. євро або заборона здійснення торговельної діяльності протягом двох років.

Також у розпорядженні Київради повинно бути передбачено покарання власників магазинів за навмисне ​​псування продуктів харчування.


Ухваленню даного рішення, спонукає до боротьби із бідністю і нераціональним витрачанням продуктів. Тепер активісти мають намір домогтися того, щоб аналогічні заходи стали обов'язковими на всій території України.

Відзначаю, що у України щорічно викидається близько 3 млн ​​тонн їжі, 17% з них - продуктовими магазинами. При цьому організації, що займаються роздачею продуктів, отримують лише 100 тис. тонн на рік, з них всього 35 тис. тонн - від супермаркетів.

повний текст петиції

Петицію підписали