Запровадити систему гарантійного ремонту доріг коштом підрядника, який будував дорогу, у разі, якщо дорога вийшла з ладу раніше ніж передбачено будівельними нормами.

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1164 підписів залишилось 8836 підписів

Про жахливий стан доріг і астрономічні бюджетні суми, які виділяються на їх ремонт сказано багато і додати тут нема чого. Думаю існує реальна можливість економити кошти платників податків. Якщо підрядник бере на себе зобов’язання будувати чи ремонтувати дорогу, то в контракт з ним додається пункт, в якому зазначається термін гарантійного ремонту дороги (думаю термін такого ремонту спеціалісти можуть вствновити, виходячи з будівельних норм, які офіційно діють). Якщо дорога вийла з ладу раніше прописанного у нормах терміну, то ПІДРЯДНИК ЗОБО’ЯЗАНИЙ РЕМОНТУВАТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ, А КРАЩЕ СПЛАЧУВАТИ ЗА ЦЕЙ РЕМОНТ ВЛАСНІ КОШТИ ІНШОМУ ПІДРЯДНИКУ, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЯКІСНІШИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ. В разі не проведення гарантійного ремонту передбачити суттєві мільйонні штрафи та адміністративну відповідальність аж до тюремного ув’язнення.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали