Відмовити ТОВ «Дитячий центр «Плекальня» у продовжені договору оренди на приміщення в ДНЗ №341 за адресою вул. Антоновича 150А в зв’язку з великою чергою дітей в даний та сусідні ДНЗ.

публікація залишилось 6 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 67 підписів залишилось 9933 підписів

На протязі довгого періоду ТОВ «Дитячий центр «Плекальня» орендує приміщення в ДНЗ №341 за адресою вул. Антоновича 150А на практично безоплатній основі (1 грн. від оціночної вартості). І ця ситуація відбувається на тлі величезної черги серед мешканців району.
Послуги ТОВ «Дитячий центр «Плекальня» на жаль не вартують 1 грн. і мешканці голосіївского району не можуть дозволити собі платно відвідувати комунальний заклад.
Мешканці прилеглих будинків ВИМАГАЮТЬ не продовжувати договір оренди з ТОВ «Дитячий центр «Плекальня», та відновити ці приміщення для збільшення місць у комунальному садочку та зменшення черги.
На сьогодні триває збір підписів серед мешканців прилеглих будинків, голів ОСББ та ЖБК.
Написані звернення в Голосіївську РДА, Управління Освіти та місцевим депутатам. Але це чомусь не надало кінцевого результату.
Ми бажаємо бачити нові групи в нашому ДНЗ №341 вже після літа 2017 року.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали