Реформувати систему теплопостачання м. Києва

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1051 підписів залишилось 8949 підписів

На даний момент система централізованого теплопостачання не ефективна, корумпована, монополізована ПАТ "Київенерго", та потребує реформування шляхом запровадження конкурентного середовища з декількох постачальників. Населення сплачує величезні рахунки, не розуміючи шляхів ціноутворення. Велика частина газу спалюється дарма, через старі комунікації та неефективне використання ресурсів. Це неприйнятна ситуація при тому, що вже існують технології для зберігання енергії, коштів, та позбавлення від зовнішньої газової залежності.

Обов"язком влади м. Києва має бути демонополізація та реконструкція системи виробництва та постачання тепла, запровадження прозорої звітності щодо ціноутворення, та вимога відповідальності за недбалість відповідного підприємства.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали