Необхідність будівництва загальноосвітньої державної школи в Голосіївському районі (мікрорайон Теремки-3)

публікація залишилось 6 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1510 підписів залишилось 8490 підписів

Третій рік, за даними Головного управління статистики у місті Києві, Голосіївський район є лідером за кількістю збудованого житла. За даними статистики, у 2016 р. близько 23 % від загальної кількості житла, прийнятого до експлуатації в Києві, збудовано саме в Голосіївському районі. І сьогодні будівництво тут іде дуже інтенсивно. При цьому соціальна інфраструктура Голосієвого в секторі середньої освіти не покращується, а стрімко погіршується. Останню нову школу — №151 запущено 1999 р.
Особливо гостро стоїть питання забезпечення права на освіту мешканців новобудов на вул. Ломоносова, Максимовича (Трутенка), Вільямса, Конєва, Мейтуса, Симоненка. Це так звані Теремки-3, які забудовуються з 1998 р. Тільки ЖК Еврика планує здати в експлуатацію близько 30 житлових будинків починаючи з ІІ кв. 2017 року. Один із забудовників збудував на сьогодні лише одну ПРИВАТНУ початкову школу з непідйомною вартістю навчання, а інші тільки вказують майбутні нові школи в своїх схемах-забудови, але так і не починають їх будувати.
У 2014 р. Київрада визначила цільове призначення земельної ділянки на вулиці В.Симоненка для будівництва комунальної школи на 33 класи . Але в 2016 р. не було навіть проектної документації для побудови цієї школи, та й сама майбутня школа за адресою вул. В.Симоненка 3-А зникла з програми соціально-економічного розвитку міста. Однак, за вимогами норм ДБН360-92, така кількість мешканців цих мікрорайонів має бути забезпечена, щонайменше, 3 школами! На сьогодні діти мешканців новобудов мусять долати відстані у 2—2,5 км, переходити небезпечні, переповнені транспортом дороги, щоб добратися до місця навчання.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали