Заборонити продовження концесії на майновий енергетичний комплекс Києва (тепломережі, ТЕЦ тощо) для Київенерго та компаній, пов’язаних з ДТЕК і відшкодувати завдані майну киян збитки

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 520 підписів залишилось 9480 підписів

З суто господарської точки зору Київенерго виявилося поганим концесіонером, оскільки і надавало неякісні послуги, і не здійснювало капіталовкладення в майно громади Києва, на користуванні яким компанія заробляла прибутки. За роки концесії наше спільне майно втратило в ціні.
З громадсько-політичної точки зору, з точки зору відновлення справедливості те, що монополіст на енергетичному ринку столиці України належить олігарху, який підтримує сепаратистів – нонсенс. І злочин проти пам’яті героїв Небесної Сотні і московсько-української війни.
Тому ми вимагаємо:
1. Визнати ДТЕК (Київенерго) недобросовісним користувачем майновим енергетичним комплексом (далі – МЕК) м. Києва (тепломережами та іншими об’єктами, які були передані в концесію);
2. Встановити розмір збитків, завданих МЕК через недобросовісне користування з боку ДТЕК (Київенерго).
3. Відшкодувати в судовому порядку всі збитки, завдані МЕК комплексу з боку ДТЕК (Київенерго), в повному обсязі.
4. Заборонити будь-яку співпрацю міської влади з ДТЕК, Київенерго та іншими компаніями і афільованими структурами після 2017 року.
Пропонуємо всім долучитися до підписання петиції.

повний текст петиції

Петицію підписали