Заборонити продовження концесії на майновий енергетичний комплекс Києва (тепломережі, ТЕЦ тощо) для Київенерго та компаній, пов’язаних з ДТЕК і відшкодувати завдані майну киян збитки

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 518 підписів залишилось 9482 підписів

З суто господарської точки зору Київенерго виявилося поганим концесіонером, оскільки і надавало неякісні послуги, і не здійснювало капіталовкладення в майно громади Києва, на користуванні яким компанія заробляла прибутки. За роки концесії наше спільне майно втратило в ціні.
З громадсько-політичної точки зору, з точки зору відновлення справедливості те, що монополіст на енергетичному ринку столиці України належить олігарху, який підтримує сепаратистів – нонсенс. І злочин проти пам’яті героїв Небесної Сотні і московсько-української війни.
Тому ми вимагаємо:
1. Визнати ДТЕК (Київенерго) недобросовісним користувачем майновим енергетичним комплексом (далі – МЕК) м. Києва (тепломережами та іншими об’єктами, які були передані в концесію);
2. Встановити розмір збитків, завданих МЕК через недобросовісне користування з боку ДТЕК (Київенерго).
3. Відшкодувати в судовому порядку всі збитки, завдані МЕК комплексу з боку ДТЕК (Київенерго), в повному обсязі.
4. Заборонити будь-яку співпрацю міської влади з ДТЕК, Київенерго та іншими компаніями і афільованими структурами після 2017 року.
Пропонуємо всім долучитися до підписання петиції.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали