Благоустрій прибудинкової території за адресою м. Київ, вул. Харківське шосе, 21/3, 21/4

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 24 підписів залишилось 9976 підписів

Будинки за адресою м. Київ, вул. Харківське шосе, 21/3, 21/4 не мають власного двору. Натомість є прибудинкова дорога і два метри "газону", який впирається в потворний сірий бетонний паркан стадіону СК "Восход". За парканом є відстань до 5 метрів до чаши стадіону. Газони напевно ніколи не виконували своєї прямої функції, адже трави на них немає апріорі, бо на них постійно паркуються машини мешканців. Крім бруду і пилу від цих газонів жодної користі.
Пропоную зробити упорядкування та благоустрій цієї прибудинкової території наступникм чином:
Замість сірого бетонного забору стадіону поставити металевий решітковий паркан, але на межі чаши стадіону, звільнивши при цьому смугу землі завширшки до 5 метрів і завдовжки 50-70 метрів. На цій смузі, яка доречі знаходиться під деревами, облаштувати прогулянкову зону з новими газонами, доріжкою та лавками. Теперішні газони заасфальтувати та облаштувати там парковку для автомобілів мешканців, тобто привести їх у відповідність нинішньому використанню, відділивши цю парковку від прогулянкової зони невисоким парканчиком або бетонними обмежувачами-напвкулями.
Прошу підтримати цю пропозицію і зробити якусь подобу двору на нашій прибудинковій території. Впевнений, що СК "Восход" не буде проти перенесення паркану, адже ті 5 метрів їм "погоду не роблять".

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали