Знести огорожу біля лікарні № 12 Печерского району, як таку що не дає можливості для руху швидкої допомоги до дитячої лікарні №7, а також руху транспорту та пішоходів.

публікація залишилось 31 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 43 підписів залишилось 9957 підписів

Лікарня №12 зробила собі автостоянку біля центрального входу для свого особистого транспорту. Для відвідувачів хворих, або для того щоб звернутися до прийомного відділення, авто залишити немає де, тому що вони відгородили більшу половини проїздної дороги і люди залишають свої авто з іншої строни проїздної дороги. Проїзду до дитячої лікарні №7, залишається в одну смугу , менше за 3 метри , що призводить до неможливості проїзду швидкої, так як стоять затори в обох напрямках. Поки не було закрито огорожею з шлагбаумом більшу половину проїздної частини, таких випадків не було зовсім. Треба знести огорожу і звільнити дорогу для проїзду автотранспорту.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали