Встановити односторонній рух вздовж Дитячої лікарні №7 на вул. Підвисоцького

публікація залишилось 6 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 64 підписів залишилось 9936 підписів

Активісти Благодійного Фонду "Діти. Україна. Майбутнє" спільно з представниками Патрульної Поліції України намагались віднайти можливі шляхи вирішення складного і дуже актуального питання - безперешкодний проїзд швидкої до Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району Києва.
На жаль, незважаючи на знаки, що забороняють стоянку, та й взагалі здоровий глузд, водії лишають уздовж проїжджої частини свої металевих коней, тим самим створюючи затори та суттєво обмежуючи рух транспорту.
За словами місцевих жителів, іноді швидка може простояти в цих заторах понад 5-7 хвилин, намагаючись дістатись приймального відділення!!!
АЛЕ Ж ЦІ ХВИЛИНИ КОШТУЮТЬ КОМУСЬ ЗДОРОВ'Я ТА ЖИТТЯ!
Прошу підтримати спільну ініціативу Патрульної поліції (яку вони "пробивають" більше року) та Благодійного Фонду "Діти. Україна. Майбутнє" і встановити на цьому відрізку односторонній рух.
Шановні, давайте починати змінювати країну з себе!
Давайте починати думати головою, а не місцем для сидіння в автомобілі!
На місці пацієнта швидкої, можете бути Ви або Ваші близькі!
#НЕОБРАЖАЙДІТЕЙ

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали