Відновити роботу ескалаторів на шляху від кінцевої зупинки швидкісного трамваю № 3 (вул. Старовокзальна) до станції метро "Вокзальна", міської електрички і приміських електропоїздів.

публікація залишилось 29 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 456 підписів залишилось 9544 підписів

Ескалатори не працюють вже більше року, СТВОРЮЮЧИ ТОРТУРИ для людей з інвалідністю, людей із серцево-судинними захворюваннями, пенсіонерів і пасажирів з багажем, які змушені підніматися крутими бічними сходами нагору, бо іншого шляху немає! Навіть у здорових людей перехоплює подих після підйому.
Пасажиропотік від зупинки швидкісного трамваю в бік метро "Вокзальна" завжди дуже інтенсивний (десятки тисяч киян і гостей столиці на день) і посилюється в весняно-літній період.
Скільки ще триватиме це знущання над людьми? В цьому році ми приймаємо в Києві "Євробачення" - невже таким має бути обличчя Києва для гостей міста?
Чого ж все-таки не вистачає для вирішення цього питання: грошей, чи бажання?
Можливо, позичити кошти на ремонт ескалаторів в "Укрзалізниці"?

http://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/realnimi-spravami-u-klichka-ciliy-rik-remontuyut-zvichayniy-eskalator-na-vokzali-20170130509743

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали