Зробити безпечними спортивні майданчики та споруди шкіл Києва

публікація залишилось 5 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 138 підписів залишилось 9862 підписів

Спортивний майданчик у школі № 160 міста Києва нагадує скоріше дорогу, яку посипали щебенем, але забули заасфальтувати. Навіть подумати страшно, що може трапитись із дитиною, яка може впасти та, не приведи Боже, ударитись головою об один із сотень камінців, розкиданих по спортивному майданчику.
Історія травмувань дітей в школах нажаль налічує навіть декілька випадків загибелі школярів внаслідок падіння баскетбольних щитів, футбольних воріт та будівельних конструкцій.
Байдужість керівництва школи та відповідних посадових осіб Міністерства освіти і науки України до здоров’я та життя дітей шокує.
Звертаюся до Київського міського голови та депутатів Київради. Будь ласка, наведіть лад зі спортивними майданчиками та спорудами у школах міста.

Небайдужих людей прошу підтримати цю петицію.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали