Створити дорогу з переробленого пластику у Києві.

публікація залишилось 30 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 601 підписів залишилось 9399 підписів

Концепція пластикових доріг передбачає створення спеціальних модулів зі сміття чи пластику для будівництва автомобільних доріг.
Пластикові модулі здатні витримати такеж навантаження, як і асфальтовані дороги, і мають багато переваг: легко транспортуються, збираються і мають більший термін використання. Грунт значно менше схильний до просідання.
У конструкції модуля передбачено місце для комунікацій. Важливим є те, що, коли термін дії модуля спливає, його можна переробити знову.

Такі дороги дозволять зменшити кількість відходів і відкриють нові можливості для переробки сміття.

Щоб збудувати дорожне покриття з наших відходів, можна запросити експертів з Голландії, де вже існують прототипи такого проекту.
Зробити експериментальну ділянку у місті, яка буде проходити випробування різними типами техніки, та погодними умовами. Після випробування провести аналіз такої дороги, щодо її придатності, якщо результат буде позитивний, розробити маштабніший проект.
Детальніше за посиланнями:
http://www.epravda.com.ua/news/2016/11/4/610133/
https://ru.tsn.ua/svit/v-2017-godu-v-niderlandah-poyavyatsya-pervye-plastikovye-dorogi-742293.html

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали