Заборона стихійної торгівлі

публікація залишилось 29 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 147 підписів залишилось 9853 підписів

Кожен мешканець та гість столиці неодноразово стикався з явищем стихійної торгівлі. Шлях до зупинок транспорту та до станцій метрополітену загромаджений товарами сумнівної якості, копченими ковбасами, рибою, квітами ітд. Як результат: гори сміття, хаос, повна антисанітарія. В першу чергу, купуючи товари "з рук", ви ризикуєте своїм здоров'ям та здоров'ям своїх близьких. Важливим аспектом також є те, що така торівля заважає нормальному пересуванню по місту. Кошти, отримані з такого бізнесу, ніким не контролються та не надходять до бюджету країни.
Стихійна торгівля також шкодить зовнішньому вигляду столиці, суцільна купа сміття. Для такої торгівлі є спеціальні точки, такі як ринки чи продуктові ярмарки. Зробімо столицю чистою та привабливою, як для мешканців так і для гостей нашого міста!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали