Впровадження комплексного інформаційного ресурсу (сайт і мобільні додатки) міста Києва. Своєчасне виявлення проблем та їх вирішення з можливістю контролювати їх усунення місцевими жителями.

публікація залишилось 4 години
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 60 підписів залишилось 9940 підписів

Мета - кожен житель міста Київ, зможе повідомити про проблему, докласти фото і відео матеріали для фіксації порушення які необхідно усунути. Проблеми можуть бути різними - від поломки світлофора до знеструмлення житлових будинків та інше. Співробітники ресурсу повинні будуть оперативно відреагувати і зв'язатися з відповідними органами або службами. Даний ресурс повинен буде безпосередньо взаємодіяти з міськими службами (повідомляти про всі недоліки, виявлені проблеми в відповідні служби і органи). Це дозволить своєчасно реагувати і усувати виникаючі проблеми, що економить час і буде істотно оптимізувати витрати бюджету міста.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали