Створити благодійні установи "Нове життя" з реабілітацією, психологічною та медичною допомогою, надати дах над головою та койку-ліжко, соціальну підтримку з подальшим працевлаштуванням для БОМЖів.

публікація залишилось 25 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 247 підписів залишилось 9753 підписів

Чи задумувалися ви про те, скільки повноцінних, розумних, досвідчених і з освітою людей опинилися на вулиці і вимушені бути БОМЖами через обставини, які від них не залежали????
Насамперед, в такій ситуації може опинитися будь яка людина, довірою та положенням якої скористалися злі люди, через обман, підставу, квартиру тощо. Проте в Києві та загалом в Україні відсутня соціальна підтримка таких людей! Відсутні заклади реабілітації! Відсутні місця проживання хочаб типу "хостел"! Таким людям не надають роботу та не працевлаштовують через їх положення в суспільстві! Тому так - це дуже важливо!
На своєму досвіді я мала спілкування з деякими БОМЖами і я запевняю вас, що їм треба дати лише можливість повернутися до нормального життя і життя у суспільстві. При спілкуванні з такою людиною відчувалась сила духу, ввічливість, твереза свідомість, адекватність і особливо бажання жити та змінити своє життя. Їм потрібна лише допомога держави і небайдужих людей. Назва благодійного проекту "Нове життя", детальна інформація про проект за запитом і по телефону. Дякую. З повагою, Заболотня Н.В.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали