Створення пільгового закладу харчування у м. Київ для учасників АТО, військовослужбовців ЗСУ ,та осіб що постраждали під час антитерористичної операції

публікація залишилось 25 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 90 підписів залишилось 9910 підписів

Щороку в Україні відкриваються нові торговельно-розважальні центри, проте час звернути увагу й на потреби військовослужбовців, та створити іноваційній соціальний проект "Переможець" в мету якого запропоновано закласти проект будівництва закладу харчування за пільговими цінами для учасників АТО військовослужбовців ЗСУ ,та осіб що постраждали під час антитерористичної операції. Посилаючись на те що на даний момент саме ця категорія людей потребує найбільшої уваги та допомоги. "Переможець" - заклад української традиційної кухні з широким асортиментом за помірною ціною. Територіальне розташування у центрі Столиці, пільги надаються при предявлені відповідних документів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали