Створити сферу послуг для людей з особливими потребами (тахі, супроводжуючі, прибиральники помешкань, кур"єри, їдальні в кожному районі з можливістю доставки, організатори розважальних програм і т.д)

публікація залишилось 25 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 130 підписів залишилось 9870 підписів

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНВАЛІДІВ «ДОПОМОЖИ СОБІ САМ» за підтримкою даної програми, зможе втілити в життя розроблену соціально-фінансову программу по забезпеченню людей з інвалідністю. Фінансово забезпечені люди з інвалідністю зможуть самостійно вирішувати свої потреби, а також оплатити послуги. Особливо на лікування, оздоровлення, спорт та відпочинок. Надаючи послуги одній особі з особливими потребами приблизно 3-5 чоловік (волонтери) в день будуть задіяні . В місті Києві приблизно 240000 людей з інв., уявіть приміром 1000 000 робочих місць у сфері послуг. На даний час, більшість людей з інвалідністю находяться дома (на те є безліч причин), наша мета надати можливість людям з особливими потребами більше часу проводити спілкуючись з суспільством на живо, а не в інтернеті і користуючись кожною можливістю, проводити час з користю для себе.
Організовані сфери послуг нададуть робочі місця всім бажаючим хто зможе доброякісно виконувати роботу, доручення і т.д.. Місто преобразиться в кращу сторону , більше людей з"явиться на вулицях в культурно-розважальних місцях, спортивно-оздоровчих центрах, бассейнах (можливо для людей з інвалідністю доведеться будувати і облаштовувати особливі спортцентри), до речі київський національний цирк не може прийняти для відвідування людей на візках, тож будемо разом вирішувати і будувати наше майбутнє...

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали