Створити сферу послуг для людей з особливими потребами (тахі, супроводжуючі, прибиральники помешкань, кур"єри, їдальні в кожному районі з можливістю доставки, організатори розважальних програм і т.д)

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 136 підписів залишилось 9864 підписів

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНВАЛІДІВ «ДОПОМОЖИ СОБІ САМ» за підтримкою даної програми, зможе втілити в життя розроблену соціально-фінансову программу по забезпеченню людей з інвалідністю. Фінансово забезпечені люди з інвалідністю зможуть самостійно вирішувати свої потреби, а також оплатити послуги. Особливо на лікування, оздоровлення, спорт та відпочинок. Надаючи послуги одній особі з особливими потребами приблизно 3-5 чоловік (волонтери) в день будуть задіяні . В місті Києві приблизно 240000 людей з інв., уявіть приміром 1000 000 робочих місць у сфері послуг. На даний час, більшість людей з інвалідністю находяться дома (на те є безліч причин), наша мета надати можливість людям з особливими потребами більше часу проводити спілкуючись з суспільством на живо, а не в інтернеті і користуючись кожною можливістю, проводити час з користю для себе.
Організовані сфери послуг нададуть робочі місця всім бажаючим хто зможе доброякісно виконувати роботу, доручення і т.д.. Місто преобразиться в кращу сторону , більше людей з"явиться на вулицях в культурно-розважальних місцях, спортивно-оздоровчих центрах, бассейнах (можливо для людей з інвалідністю доведеться будувати і облаштовувати особливі спортцентри), до речі київський національний цирк не може прийняти для відвідування людей на візках, тож будемо разом вирішувати і будувати наше майбутнє...

повний текст петиції

Петицію підписали