Додати ще одну смугу для перетину перехрестя просп. Ватутіна та бульв. Перова/просп. Маяковського в напрямку ринку "Троєщина"

публікація залишилось 22 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 41 підписів залишилось 9959 підписів

Зараз на одному з найбільш завантажених київських транспортних вузлів - перехресті просп. Ватутіна та бульв. Перова/просп. Маяковського - в напрямку ринку "Троєщина" є п’ять смуг для руху:

- три смуги – для транспорту, який повертає ліворуч на просп. Маяковського;
- дві смуги – для транспорту, який рухається прямо, в напрямку власне ринку "Троєщина".

Проте існує реальна потреба додати в цьому місці ще одну смугу для руху прямо. Адже через значне транспортне навантаження (особливо в години пік) там утворюється такий довгий «корок» із бажаючих проїхати в напрямку ринку "Троєщина" , що через це навіть блокується можливість з’їзду на бульв. Перова для інших водіїв. В підсумку «корок» розростається до катастрофічних розмірів.

Технічна можливість реалізувати ще одну смугу прямо є, адже в тому місці посередині просп. Ватутіна знаходиться широка зелена зона. За рахунок її зовсім невеликого скорочення можна досягти блискучого результату для водіїв і жителів Троєщини, які в години пік змушені чекати в довжелезних «корках», аби проїхати це перехрестя.

Прошу небайдужих киян підтримати цю петицію.

З повагою
Олександр Зубченко,
Підприємець, волонтер АТО, ліквідатор аварії на ЧАЕС

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали