Мараторій на використання БЮДЖЕТНИХ коштів для влаштування нового нефункціонального освітлення (архітектурного підсвічування) до припинення бойових дій в зоні АТО.

публікація залишилось 21 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 19 підписів залишилось 9981 підписів

Існує бажання у деяких громадян України за державний та бюджетний кошт в цьому році влаштувати архітектурно-підсвітку шляхо-транспортних споруд в м. Києві.
Витратити на це гроші з київського бюджету (кошторис в десятки мільйонів гривень), встановити обладнання с потужностями споживання десятки кіловат в час.
Це при тому, що дороги в ганебному стані, вуличне освітлення недостатньо модернізоване, та мережі живлення не всюди в відмінному стані, фасади будівель не всі охайні, і існує масса інших проблем з утепленням, енергозбереженням, аварійним станом будівель та мостів, недобудовамиі т.д. Більше того, держава веде бойові дії на сході, і не часі влаштовувати НОВЕ підсвічування старих, неохайних аварійних споруд.
Мараторій не стосується пректування, експлуатації та ремонту/модернізації функціонального освітлення - вуличного, декоративно-паркового, а також вже існуючих систем архітектурного підсвічування

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали