В зв'язку з підвищенням плати за проїзд в м. Києві приватними перевізниками зобовязати їх в обовязковому порядку видавати проїздні білети та перевіряти фактичну загрузку маршруток.

публікація залишилось 21 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 97 підписів залишилось 9903 підписів

КМДА не контролює роботу приватних перевізників, між ними не має ніякої конкуренції, ні хто не може визначити яку вони мають денну виручку від надання своїх послуг (все безконтрольне). Комунальний транспорт при низькій платі за проїзд не може конкурувати з приватними перевізниками: не чітко вказано коли він буде на зупинці, самі водії не заінтересовані своєчасно подати транспорт на зупинку, вказівники руху транспорту далеко від зупинки (наприклад: зупинка 45 автобуса біля озера Вирлиця). При нормальній організації перевозити комунальним транспортом буде вигідно, можна підвищити зарплату водям та підвищити ціну за квиток.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали