ПРОТИ перейменування бул. Дружби Народів в м. Києві на бул. Миколи Міхновського, замість цього перейменувати в Печерський бульвар та надати відповідну назву станції метро "Дружби Народів"!

публікація залишилось 17 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 320 підписів залишилось 9680 підписів

Якщо наразі настільки важливо перейменовувати відомий бульвар, то треба вибрати найкращу назву для одної з найбільших магістралей міста Київ, таку яка буде виразною та запам'ятовуватиметься - і назва на честь Миколи Міхновського не є кращим вибіром. Вона ніяк не зв'язана з оточенням бульвару та не має основи, як і більшість нових назв які зараз дають вулицям в Києві.
Було б логічно надати вулиці таку назву - Печерський бульвар, за географічним положенням (магістраль перетинає Печерський район саме посередині, з одного кінця в інший) а також історією вулиці, бульвар на початку мав назву Печерська Автострада. Ця назва -Печерський бульвар- милозвучна, запам'ятовується а також не має аналогів (окрім станції метро "Печерська"), незважаючи на те що Печерськ є одним з провідних районів міста.
Також станцію метро "Дружби Народів" доведеться перейменувати. Для цього підійдуть такі назви - "Ботанічна" (пілотна назва станції), "Звіринецька", "Наводницька" (за місцевостями які розташовані поряд зі станцією; також така назва буде логічним продовженням низки станцій названих на честь місцевостей Печерська - "Кловська", "Печерська", "-", "Видубичі"), "Новопечерська".

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали