Реалізувати в Київському метрополітені доступ до інтернету через WIFI на всіх станціях та тунелях.

публікація залишилось 42 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 152 підписів залишилось 9848 підписів

Створити в метрополітені систему телекомунікацій, яка дозволить забезпечити доступ до мережі інтернет на всіх станціях і тунелях.
Даний проект не буде особливо затратним, та є відносно простим в реалізації. Загальну систему можна створити на основі технології WIFI-мосту. Це дозволить знаходитись в мережі навіть під час руху поїзда, та анулює перебої зі звязком. Система може швидко окупитися за рахунок реклами при початку роботи з мережею (така система реклами реалізована в деяких кафе та торгових центрах). Відповідно, зчасом дана мережа місту нічого не коштуватиме, а після самоокупності навіть почне приносити гроші в бюджет міста. За даною схемою сам доступ і користування інтернетом нічого не коштуватиме і для пасажирів метрополітену.

Наголошую!!! Доступ до WIFI, який реалізовується на кількох станціях метро не передбачає доступ до мережі в тунелях!!!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали