Відкрити центри, де бездомні зможуть зігрітися і переночувати, у кількох районах Києва

публікація залишилось 13 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1289 підписів залишилось 8711 підписів

Наразі у Києві фінкціонує лише один центр, де бездомні можуть зігрітися і переночувати. Він знаходиться на вулиці Суздальській. Цього недостатньо, багато бездомних людей не знають про його існування або не можуть дістатися до нього.

Зараз у Києві дуже холодно. Людей без житла зараз виганяють навіть з вокзалу. Їм доводиться ночувати на вулиці у 20-градусний мороз. Через холод вони не можуть навіть заснути. Вони не сплять кілька діб. А потім просто вмирають, бо не можуть виспатися.

Нещодавно ситуація ще не була такою катастрофічною, але остання організація, яка у декількох районах надавала можливість бездомним зігрітися і переночувати, припинила свою роботу. Зараз майже ніхто не займається бездомними у Києві, а холод просто вбиває цих людей, навіть не даючи їм шансу на будь-яке життя.

Тому необхідно відкрити декілька таких центрів, аби якомога більше людей без дому могли там зігрітися і виспатися, щоб не померти жахливою смертю. Треба відкрити їх у кількох районах і рівномірно розподілити по карті Києва, щоб бездомні могли їх дістатися.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали