Призначити Заступником голови Київської міської державної адміністрації п. КУЛЬБІДУ Миколу Івановича, директора Українського гідрометеорологічного центру.

публікація залишилось 11 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 5 підписів залишилось 9995 підписів

Впродовж останніх років, починаючи від очільника Київської міської державної адміністрації п. Л.Черновецького, в Україну завжди невчасно починається зима. І саме головне, що дуже дивно, зимою наступають холоди, тобто від’ємна температура повітря, і коли починається опади то вони випадають в формі снігу (це такі кристали замерзлої води). А так як на вулиці від’ємна температура, що відповідно до історії характерно для такої пори року як зима, то ці кристали збираючись до купи не тільки не хочуть танути, а навпаки групуючись утворюють таке поняття як «сніг» та відповідно утворюють снігові кучугури та замети. Ці замети, що дивно, заважають людям та машинам вільно пересуватись. У всьому не цивілізованому світі прийнято прибирати ці снігові кучугури. А так як м. Київ - є столицею цивілізованої держави, в нас не прийнято прибирати сніг. Всі кияни, за допомогою Интернет і шановного п. Кульбіди в тому числі, можуть скористатись такою дивною річчю,як передивитись прогноз не тільки на завтра а й за бажанням на декілька днів і навіть і це не фантастика, десятків днів наперед. А так як в Київській міській адміністрації, скоріш за все, не існую штатної одиниці, яка б відповідала за переглядом прогнозу та відповідної підготовки «фімерної» снігоприбиральної техніки, пропоную призначити не просто відповідальну особу, а й ввести посаду - заступника голови Київської міської державної адміністрації за гідрометеорологічним наглядом, та призначити на цю посаду п. КУЛЬБІДА Микола Івановича, який очолює Український гідрометеорологічний центр.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали