Прийняти рішення Київської міської Ради про можливість відключення від послуги централізованого опалення споживачем самостійно при низькій якості послуги

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 85 підписів залишилось 9915 підписів

Вже на протязі багатьох років в моїй квартирі в центрі Києва по вул. Л. Толстого дуже холодно взимку. Численні звернення з цього приводу до ПАТ "Київенерго" та ЖЕО ігноруються. Цього року я зимую при 13 град. Цельсія. Вважаю таке існування в столиці України в XXI приниженням честі і гідності, а небажання Київенерго щось зробити - формою рабства. Пропоную прийняти рішення Київської міської Ради про можливість відключення від послуги централізованого опалення споживачем самостійно при наданні послуги низької якості : Якщо на протязі опалювального сезону температура в помешканні нижче допустимх норм, споживач може звернутися з заявою до постачальника послуги (ПАТ "Київенерго") про відключення його від централізованого опалення. У випадку відмови - споживач має право самостійно відключитися від централізованого опалення.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали