Зобов'язати Київський метрополітен змінити аудіодоріжки з переліком правил поводження на ескалаторі на класичну музику

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 60 підписів залишилось 9940 підписів

Монотонна начитка правил поведінки, які складаються з суцільних заборон, є абсолютно неефективною та депресивною. Донесення правил бепеки у метрополітені можливе спеціальними візуальними засобами у відведених місцях або аудіоначиткою не частіше, ніж 1 раз на годину.
Натомість класична музика на станціях та на підйомниках метро позитивно впливатиме на настрій пасажирів і сприятиме цивілізованій поведінці.
Класична музика в метро матиме й іміджеву важливість для Києва як для культурного туристичного міста, адже подібна практика вже існує у низці європейських міст, а раніше була традиційною і для Києва.
Крім цього, така ініціатива матиме освітнє значення, адже дозволить познайомити киян різних поколінь зі світовою класикою, а іноземних гостей міста - з творчістю видатних українських композиторів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали