Хочу звернутися з вимогою пустити на маршрут автобуса №6 (ленінградська площа-село троещина), як мінімум дві одиниці на маршрут і внести зміни в графік руху.

публікація залишилось 38 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 53 підписів залишилось 9947 підписів

Хочу звернутися уже 4 раз з вимогою пустити на маршрут автобуса №6, як мінімум 2-3 одиниці на маршрут і внести зміни в графік руху у 2017 році, особливо в години ”пік”. Також зобов’язати водіїв давати квиток при сплаті проїзду. Зранку їздить одна маршрутка Богдан , а вечором інша маршрутка Богдан, що заважає їх пустити обидві хоча б на маршрут? Також прошу зобов’язати Виконуючого обов’язки директора з транспорту С. Литвинова надати письмово документи у відповіді, які підтверджують, що дане питання вирішується і моніториться (ставиться на громадське обговорення, відстежується інтервал руху маршруту № 6, моніториться кількість пасажирів камерою і т. д.), так ні в одній відповіді практичних результатів вирішення даного питання я не побачив. Виконавець дає відповіді ”теоретичні”, ”формальні”, які дуже наближені до теоріїї, що однієї одиниці достатньо на маршруті і графік руху однин раз в 1, 5 години прекрасний. Я б порадив перед тим як надавати такі ”хороші” відповіді ВИКОНАВЦЮ здійснити пробну поїздку даним марщрутом в години ”пік” вечором і зранку, а також у святкові і вихідні дні.
У відповіді від 19.01.2017 № 31/284 Виконуючого обов’язки директора з транспорту С. Литвинова вказано, що автобусний маршрут № 6 організовано для перевезення мешканців тільки села Троєщина, частина яких має можливість користуватися міським пасажирським транспортом: автобусами маршрутів №№ 21 «Станція метро «Петрівка» – вулиця Милославська», 73 «Станція метро «Оболонь» – вулиця Милославська» та тролейбусами маршрутів №№ 37 «Станція метро «Лісова – вулиця Милославська», 37-А «Станція метро «Лісова – поліклініка», зупинки яких знаходяться в межах пішохідної досяжності, але це тільки одна сторона маршруту для пасажирів, які живуть на Троещині. Друга сторона маршруту автобусу №6 також здійснюється перевезення пасажирів із Дніпровського району , Дарницького району (Дарницька площа) до метро Чернигівська, до вулиці Братиславська і аж тоді пересікається з маршрутами автобусів №21, №73 та тролейбусів №37, №37а. Подібний маршрут тільки у маршрутшого таксі 529 , який коштує 7 грн і постійно переповнений. Тому маршрут№6 популярний,дешевий і потребує збільшення кількості одиниць рухомого складу.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали