Виділення приміщення під спортивну залу для тренування таїландського боксу та кікбоксингу К-1 в Дніпровському районі

публікація залишилось 4 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 70 підписів залишилось 9930 підписів

На сьогоднішній день більшість людей займається спортом, адже заняття фізичною культурою — це запорука покращення здоров’я, а значить, і подовження життя. На жаль, на сьогоднішній день, в межах Дніпровського району, а саме мікрорайону ДВРЗ та Старої Дарниці відсутня можливість для безкоштовних занять спортом, а у зв’язку із складною економічною ситуацією в країні не кожний може собі дозволити відвідувати спортивні клуби.
Метою нашої діяльності є вільний та безкоштовний доступ усіх бажаючих до заняття спорту та формування у населення культури здорового образу життя.
Беручи до уваги вищевикладене, звертаємось до Вас з проханням розглянути можливість щодо надання приміщення спортивної зали з метою проведення занять з таїландського боксу та кікбоксингу К-1

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали