Заборонити продаж алкоголю в магазинах, розташованих у житлових будинках за наявності скарг мешканців на порушення громадського порядку біля будинку

публікація залишилось 29 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 54 підписів залишилось 9946 підписів

У випадку продажу алкоголю у магазинах, розташованих в житлових будинках буває так, що любителі оковитої вживають її прямо біля магазину, тобто під вікнами квартир. Це означає, щр під вікнами будинку цілими днями товчуться особи, які палять, гучно розмовляють, брутально лаються, влаштовують розбірки між собою які переходять у бійки, справляють малу нужду під насадження будинку і таке інше. Все це мають нюхати і слухати жителі будинку, особливо нижніх поверхів будинку. Особливо це дошкуляє влітку, коли хочеться відкрити вікна. Виклики поліції не вирішують цю проблему (перевірено неодноразово на протязі багатьох років).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали