Запровадити екскурсії до тунелів Київського метрополітену

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 150 підписів залишилось 9850 підписів

У соціальних мережах відслідковується суспільний запит населення міста Києва на організацію платних екскурсій у тунелі КП «Київський метрополітен».

Дописувачі у власних коментарях зазначають, що мають неабиякий інтерес до даних споруд і одночасно зауважують, що такі заходи дозволять отримувати підприємству додатковий прибуток.

Отже, попит на подібні екскурсії є.

Пропонуємо запровадити проведення таких екскурсій на платній основі за прийнятну ціну і обрати для цього оптимальні дні та години.

Водночас, варто зауважити, що відповідно до діючого законодавства* підземні споруди метрополітенів можуть використовуватися як укриття цивільного захисту населення («бомбосховища»).

Тому є сенс проводити такі екскурсії з елементом навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного або воєнного характеру. Зокрема, розповідати про порядок та особливості укриття на станціях та у тунелях, правила поведінки під час перебування у сховищі тощо.

Загалом, усю актуальну для громадян інформацію, яку має знати пересічний громадянин і яка не є інформацією з обмеженим доступом відповідно до чинного законодавства (не знаходиться під грифом «Таємно» чи «Для службового користування»).

* Згідно зі ст. 32 Кодексу цивільного захисту України, ДБН В.1.2-4-2006, ДСТУ Б А.2.2-7:2010 передбачається пристосування метрополітенів під захисні споруди цивільного захисту (цивільної оборони).

повний текст петиції

Петицію підписали