Запровадити екскурсії до тунелів Київського метрополітену

публікація залишилось 24 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 147 підписів залишилось 9853 підписів

У соціальних мережах відслідковується суспільний запит населення міста Києва на організацію платних екскурсій у тунелі КП «Київський метрополітен».

Дописувачі у власних коментарях зазначають, що мають неабиякий інтерес до даних споруд і одночасно зауважують, що такі заходи дозволять отримувати підприємству додатковий прибуток.

Отже, попит на подібні екскурсії є.

Пропонуємо запровадити проведення таких екскурсій на платній основі за прийнятну ціну і обрати для цього оптимальні дні та години.

Водночас, варто зауважити, що відповідно до діючого законодавства* підземні споруди метрополітенів можуть використовуватися як укриття цивільного захисту населення («бомбосховища»).

Тому є сенс проводити такі екскурсії з елементом навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного або воєнного характеру. Зокрема, розповідати про порядок та особливості укриття на станціях та у тунелях, правила поведінки під час перебування у сховищі тощо.

Загалом, усю актуальну для громадян інформацію, яку має знати пересічний громадянин і яка не є інформацією з обмеженим доступом відповідно до чинного законодавства (не знаходиться під грифом «Таємно» чи «Для службового користування»).

* Згідно зі ст. 32 Кодексу цивільного захисту України, ДБН В.1.2-4-2006, ДСТУ Б А.2.2-7:2010 передбачається пристосування метрополітенів під захисні споруди цивільного захисту (цивільної оборони).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали