Кияни «Проти» проспекту Бандери.

публікація залишилось 21 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 300 підписів залишилось 9700 підписів

Кияни, не здавайтесь! Не схиляйте голову перед приниженням! Ми зібрали 10720 голосів за присвоєння Московському проспекту нейтральної назви. Нашу думку зневажили. За зміну назви проспекту Бандери на проспект Володимира Великого зібрано 10069 голосів. Нас принизили міфічними фальсифікаціями, знищивши не тільки наші голоси, а й нашу гідність. Крім вказаних двох петицій, на сайті було зареєстровано близько десятка інших петицій з протестом проти проспекту Бандери. Укранці просто волають про те, що це перейменування розколює суспільство, розпалює ворожнечу. Але, влада робить все, щоб заблокувати нашу думку, задовольнити потребу купки українців - депутатів Київради. Такого приниження не можна проковтнути.
Для усього цивілізованого світу історична правда про С. Бандеру загальновизнана. Його садистичні нахили, його пряма співпраця з нацистською Німеччиною беззаперечні.
Кияни «Проти» проспекту Бандери! Кияни «За» нейтральну назву! Почуйте нас! Не знищуйте наші голоси, прикриваючись фальсифікацією!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали