«Ні!» пам’ятнику С. Бандері в Києві.

публікація залишилось 17 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 156 підписів залишилось 9844 підписів

Для усього цивілізованого світу історична правда про С. Бандеру загальновизнана. Його садистичні нахили, його пряма співпраця з нацистською Німеччиною беззаперечні.
30 червня 1941 року Українськими Національними Зборами, з ініціативи Організації українських націоналістів під проводом Степана Бандери був оголошений «Акті відновлення Української Держави». Одночасно з проголошенням Акту прибічники Степана Бандери влаштували у Львові погром. Українські націоналісти діяли за чорними списками, складеними ще до війни. У результаті за 6 днів в місті було убито 7 тисяч чоловік. Про влаштовану бандерівцями різанину у Львові написав Саул Фридман в книзі " Погромник", виданій в Нью-Йорку : "Упродовж перших трьох днів липня 1941 року батальйон " Нахтигаль" знищив в околицях Львова близько семи тисяч євреїв. Євреїв - професорів, юристів, лікарів - змусили перед стратою вилизувати усі сходи чотириповерхових будівель і носити сміття у роті від однієї будівлі до іншої. Потім, змушені пройти крізь стрій вояк з жовто-блакитними нарукавними пов'язками, вони були заколені багнетами".
Встановлення у Києві памятника С. Бандері допустити не можна. Така постать поглибить розкол українського суспільства, буде сприяти розпаленню ворожнечі, спровокує непередбачувані наслідки.
Прошу всіх розсудливих співвітчизників сконцентрувати свої голоси в одній петиції, не розпорошуватись по декільком, бо вкупі ми – сила, а нарізно - нас не почують.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали