Заборонити у Києві використання петард, феєрверків та інших шумових засобів до закінчення збройного конфлікту на Сході України

публікація залишилось 19 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 780 підписів залишилось 9220 підписів

Збройний конфлікт на Сході України, який триває третій рік поспіль, дає наслідки: численну кількість поранених, контужених воїнів, які перебувають на лікуванні у Києві, а також біженців з місць, у яких відбуваються бойові дії, серед яких багато дітей.
Використання петард, феєрверків та інших засобів, що вибухають зі звуком, подібним до звуку вибухів снарядів та пострілів зброї різного калібру - травмують психіку людей, які переживають ПТРС після знаходження у зоні бойових дій.
Оскільки киянам недостатньо суто моральної мотивації для припинення використання вибухаючих приладів на свята, вимагаю заборонити їх використання постановою КМДА та накладанням на порушників відповідних штрафів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали