Сконцентрувати зусилля на будівництві Подільсько-Воскресенської лінії метро, а не розпорошувати кошти на малорезультативні альтернативні проекти.

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 432 підписів залишилось 9568 підписів

Останнім часом від влади Києва та у ЗМІ з'явились повідомлення про проектування та виділення коштів на альтернативні проекти покращення транспортного сполучення Троєщини без будівництва метро. Однак, такі проекти не в змозі суттєво покращити транспортне сполучення і схожі на замилювання очей чи розбазарювання бюджетних коштів. А саме:
- проект виділеної тролейбусної лінії від Троєщини до Севастопольської площі навіть влада сама називає тимчасовим рішенням. Невже Київ настільки багате місто, щоб витрачати 2.3 млрд. грн. (1.5 млрд. грн. на будівництво + 800 млн. грн. на рухомий склад) на тимчасове рішення?
- проект tram-train від Троєщини до Караваєвих дач через Видубичі, Київ-пас. є взагалі безглуздим. Його реалізація призведе лише до надлишкового перевантаження станції метро Лівобережна і Святошинсько-Броварської лінії метро, яка і так працює з мінімально можливими інтервалами. Справді, час проїзду від ст.м. Лівобережна до ст.м Вокзальна на метро складає 15 хвилин, а по залізниці (навіть без заїзду на ст. Дарниця) не менше 25 хвилин. Враховуючи незручні і перевантажені пересадки на Вокзальній та Видубичах, пасажири будуть обирати пересадку на метро на ст.м. Лівобережна, призводячи до її перевантаження. При цьому проект дуже дорогий — 9.7 млрд. грн.
При цьому варто зазначити, що Подільсько-Воскресенська лінія метро вирішує також проблеми 2-го виходу на ст.м. Вокзальна, перевантаження станцій пересадки та дозволить в майбутньому відносно безболісно провести необхідну капітальну реконструкцію мосту метро. Усе це не забезпечується альтернативними проектами.
Тому, вимагаємо не розпорошувати кошти на малорезультативні альтернативні проекти, а сконцентрувати всі зусилля на будівництві Подільського мостового переходу та Подільсько-Воскресенської лінії метро.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали