Створення комунальної публічної дієвої системи захисту інтересів членів київської громади перед підприємствами що надають комунальні послуги із обовязковою участю представників громади у роботі.

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 68 підписів залишилось 9932 підписів

Складно щось протиставити постачальникам неякісних і дорогих послуг, особливо коли їм допомагають проплачені чиновники.
Наприклад створення комунальної лабораторії яка могла б вести контроль за якістю газу. А то теплотворність газу сьогодні не відповідає стандартам і ми платимо газовим компаніям за інертні гази, які вони в систему закачують із повітря. В процесі горіння ці гази не впливають на теплотворність. Також потребує контролю механізм обігріву квартир. На вулиці плюсова температура, батарея ледь тепля а рахунок захмарний. Або весь час весною на вулиці плюс, до батареї не можна доторкнутись приходиться відкривати вікна. Як в цих ситуаціях досягти балансу інтересів і щоб інтереси громади були в приорітеті.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали