Перейменувати вулицю Гайдара і повернути їй історичну назву - Ново-Караваєвська

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 105 підписів залишилось 9895 підписів

Вулиця Ново-Караваєвська виникла на початку XX століття (назву Караваєвська мала теперішня вулиця Льва Толстого, до якої прилучалася вулиця). У довідниках «Весь Київ» вперше зазначена 1907 року. Сучасна назва — з 1955 року, на честь радянського письменника А. П. Гайдара.
А. П. Гайдар - не тільки дитячий письменник-пропагандист, але під час громадянської війни був командиром 58-го окремого полку Червоної армії під час придушення народного селянського повстання в Тамбовській губернії. Після Тамбова восени 1921 року Гайдар був відправлений до Башкирії для придушення «залишків банд куркульського і націоналістичного спрямування» частинами особливого призначення (ЧОП). Після цього був начальником ЧК в Хакасії на кордоні з Тувою. Відзначився необгрунтованим терором проти місцевого населення, за що був був звільнений з армії, виключений з партії і направлений на психіатричний огляд.
Переконаний, що вулиці Києва мають носити свої історичні назви, а не увіковічнювати терористів-психопатів.
Прошу підтримати!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали