Перейменування вулиці Петра Запорожця у Дніпровському районі міста Києва відповідно до Закону України про декомунізацію.

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 209 підписів залишилось 9791 підписів

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 р. винести на депутатське обговорення зміну назви вулиці Петра Запорожця у Дніпровському районі міста Києва.

Петро́ Кузьми́ч Запоро́жець (нар. 5 січня 1873, Біла Церква — пом. 19 лютого 1905, Вінниця) — діяч російського революційного руху.
В 1895 році під керівництвом В. І. Леніна брав участь у організації Петербурзького «Союзу боротьби за визволення робітничого класу» та був учасником центрального гуртка цього союзу. Вів соціал-демократичну пропаганду серед робітників у районах Нарвської та Московської застав. У 1895 році приїжджав у Київ із організаційним завданням.

Чим ця людина заслуговує на таку пошану, чесно кажучи, малозрозуміло.
Серед варіантів перейменування могли б бути імена Героїв Холодного Яру, які віддали життя за цю країну. Або узагальнена назва "Холодноярівська" і тому подібне.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали