Перейменування вулиці Лебедєва-Кумача у Солом'янському районі міста Києва відповідно до Закону України про декомунізацію.

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 248 підписів залишилось 9752 підписів

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 р. винести на депутатське обговорення зміну назви вулиці Лебедєва-Кумача у Солом'янському районі міста Києва.

В.І. Лебедєв-Кумач є одним з рупорів російського більшовистського режиму в Україні, автором гімну партії більшовиків та інших відверто комуністичних творів, що прославляють більшовистський режим СРСР. Був депутатом ВР СРСР, членом ВКП(б) та засновником і членом Союзу письменників СРСР, чия діяльність була направлена на звеличення тоталітарного комуністичного режиму та замовчування трагедій, до яких призвів цей режим.

Вважаю за потрібне запропонувати депутатам увіковічнити у новій назві вулиці ім'я полеглих героїв військового конфлікту на Сході України, наприклад, генерал-майора С.П.Кульчицього чи інших українських вояків, що віддали життя за свободу і цілісність України під час бойових дій проти сепаратистів та проросійських бойовиків на Сході України, або повернути вулиці історичну назву – вулиця Строптива.

З повагою.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали