Зупинити незаконне будівництво

публікація залишилось 23 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 383 підписів залишилось 9617 підписів

Територія, на якій ведеться будівництво ЖК «Бусов Хіл» («Busov Hill»), чинним Генеральним планом віднесено до території малоповерхової забудови.
Призначення земельної ділянки, згідно із даними порталу monitor.mkk.kga.gov.ua (№ картки об'єкта: 1594) є "Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
Водночас забудовник (ТОВ "Житлобудінвест") дивним чином отримав дозвіл на будівництво 4-поверхового будинку.
Однак насправді забудовник зводить 21-поверховий хмарочос!
Будівництво цього "Звіринецького монстра", та ще й поруч з як існуючими хмарочосами, так і тими, що лише будуються, є вкрай небезпечним.
Нові будинки створюють надмірне навантаження на вкрай зношені інженерні мережі. Вулична мережа абсолютно не пристосована до такої надмірної кількості автівок.
Звіринецька гора, утворена пісчано-глиняними грунтами, може не витримати такі бетонні "прикраси" і просто "сповзе" у долину Либеді, разом у усіма мешканцями!
Вимагаємо:
- негайно припинити незаконне будівництво ЖК «Бусов Хіл» («Busov Hill») за адресою вул. Буслівська, 12.
- привести будівництво до вимог чинного архітектурно-містобудівного законодавства
- власника ділянки, забудовника та осіб, причетних до продажу незаконної нерухомості притягти до кримінальної відповідальності.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали