Скасувати оренду земельної ділянки між метро Виставковий центр і Національним Університетом Щевченко, за адресою Проспект Глушкова,2, для облаштування скверу пам`яті загинувших на сході Киян.

публікація залишилось 24 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 117 підписів залишилось 9883 підписів

Земельна ділянка загальною площею 1,02 га між станцією метрополітену Виставковий центр і Київським Національним Університетом Шевченко, що розташований по проспекту Глушкова,2, по сумнівним схемам буда надана в оренду фірмі одноденці ТОВ Старбілд через місяць після того як ця фірма з`явилась на світ. Після закінчення трбохрічної оренди ТОВ Старбілд дивним способом передає право оренди ТОВ Спортбізілект і таким же дивним способом оренда продовжується на 49 років. На всі мої звернення за останні п`ять років яка тільки брехня не надходила мені в численних відповідях від Інспекції архітектурного контролю і не зважаючи на це за брехню ніхто не був покараиний. Вимагаю скасувати оренду земельної ділянки за вище вказанною адресою і облаштувати на цій ділянці сквер Героям війни загинувшим за свободу і незалежність Украини.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали