Заборона на паркування автомобілів на вулиці Михайлівській має виконуватися.

публікація залишилось 23 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 264 підписів залишилось 9736 підписів

Вулиця Михайлівська є однією із основних дорожних артерій міста Києва. Однак, вулиця вже довший час залишається заблокована незаконно запаркованими автомобілями, хоча біля спуску з Михайлівської площі, а також знизу, з боку Майдану Незалежності встановлені дорожні знаки – зупинка заборонена! Залишені на вул. Михайлівській автомобілі дають можливість рухатися автотранспорту лише у одній вільній смузі, як вниз до вулиці Хрещатик так і вгору до Михайлівської площі.

Незважаючи на знаки, які забороняють навіть зупинку (!) автомобілів на вулиці Михайлівській, одна із двох існуючих дорожних смуг постійно запаркована автомобілями. Автомобілі залишають запаркованими цілодобово, що є неприпустимим в у центрі столиці. Міська влада, та поліція міста нехтують своїми обов’язками і ігнорують існуючу проблему.

Будь ласка, підтримайте петицію, щодо розблокування однієї із найважливіших транспортних артерій міста.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали