Змінити схему автобусного маршруту №37 - точніше, повернути маршрут, який був раніше (до його останньої зміни)!

публікація залишилось 18 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 37 підписів залишилось 9963 підписів

Просимо змінити схему автобусного маршруту №37 - зробити кінцеву зупинку на зупинці "Вулиця Бударіна" і, щоб це стало можливим, - облаштувати для цього місце для розвороту автобусу (наприклад, на місці стоянки для машин за магазином (вона стоїть там незаконно) - і на цьому місці буде розворот міського автобусу). Раніше кінцева зупинка цього автобусу була біля Геріатричного пансіонату (03179, м. Київ, вул. Бударіна, 11).
ЦЕ сталося за часів мерства О.Попова:
він приїхав В ЖК ЧАЙКА зі своїми заступниками на прохання пана Кулагіна (засновника ЖК ЧАЙКА, http://chayka.org.ua/deputatskaya-gruppa-chajka/biografii-deputatov/kulagin-aleksej-vladimirovich.aspx), вони обговорили транспортне питання ж/к "Чайка", ну і парниковий радгосп не забули - і кінцеву зупинку продовжили аж за Київ - до ЖК Чайка і селища Чайка!
А тепер порахуйте, скільки зайвого бензину спалив міський автобус, катаючи пасажирів в область!
Чиновників, які допустили це, треба притягти до відповідальності!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали