Повернути історичний вигляд Андрійовськогму узвозу, який є загальним спадком всього Українського народу. Знести новый фасад театру, та зобов`язати поверти іторичний вигляд будинку.

публікація На реалізаціі 14.02.2017
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 10416 підписів залишилось 0 підписів

Андріївський узвіз є загальним спадком всього Українського народу, візитівкою Києва та всієї України. Одним з місць, за ради якого туристи їдуть саме до Києва. Він повинен бути збережений у первісному стані, таким яким він був збудований у 18 столітті. Нові модернстські фасади втщент руйнують його історичну цінність та туристичну привабливість. Право на перебудову має приймати вся громада Києва, а не лише декілька чиновників-взяточників. Вважаю, що новий фасад театру на подолі має бути знесений, а вулиці має бути повернений історичний вигляд. Данні роботи мають бути покладені на забудовника та проектувальника. Посадові особи, що давали дозвіл на руйнування історичного центру Києва мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а наразі усунені з посад.

повний текст петиції

Хроніка подій

12.12.2017
Звітування на комісії стану виконання петиції

12 грудня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування заслуховувася звіт актуального стану виконання плану заходів, спрямованих на реалізацію порушених в електронній петиції питань. 

За результатом розгляду комісією вирішено продовжити робочу групу щодо повернення історичного вигляду Андріївського узвозу.

Деталі розгляду в записі онлайн-трансляції засідання постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

19.09.2017
Реалізація петиції:

19 вересня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування заслуховувалися звіти щодо реалізації таких петицій:

№517 «Зробити Київ дружнім та безбар’єрним для всіх категорій громадян», автор Онищенко Вікторія. Відповідальний заступник міського голови Поворозник М.Ю., відповідальний структурний підрозділ - Департамент соціальної політики
№713 «Ландшафтний природний парк замість забудови південних Осокорків», автор Петелицький Михайло Миколайович. Відповідальні заступники міського голови Пантелеєв П.О. та Спасибко О.В.
№1749 «Введення мораторію на забудову території, прилеглої до меж національного парку Голосіївський», автор Юренєв Микита Дмитрович. Відповідальний заступник міського голови Спасибко О.В., відповідальний структурний підрозділ - Департамент містобудування та архітектури
№2251 «Зупинити будівництво в парку «Юність» на Борщагівці», автор Тищенко Віра Михайлівна. Відповідальний заступник міського голови Спасибко О.В., відповідальний структурний підрозділ - Департамент містобудування та архітектури
№ 4179 «Немедленно остановить строительство ТРЦ на кругу станции метро (Героев Днепра)», автор Касьяненко Павло. Відповідальний заступник міського голови Спасибко О.В., відповідальний структурний підрозділ - Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва
№ 5174 «Повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, який є загальним спадком всього Українського народу. Знести новый фасад театру, та зобов`язати поверти іторичний вигляд будинку.», автор Назаренко Віктор Григорович. Відповідальний заступник міського голови Спасибко О.В., відповідальний структурний підрозділ - Департамент містобудування та архітектури
№5194 «Зняти з розгляду проект «Детального плану території комплексної реконструкції житлового масиву Святошин-2 м. Києва». Зберегти 40 га унікальних святошинських лісів для Києва і не дати їх знищити, не дозволити незаконних забудов Святошина.», автор Ступа Олег Олегович. Відповідальний заступник міського голови Спасибко О.В., відповідальний структурний підрозділ - Департамент містобудування та архітектури.

Витяг з протоколу засідання ПК

13.04.2017
План заходів

Відповідно до вимог Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій затвердженого рішенням Київської міської ради від 09.02.2017 №817/1821 розроблено план заходів, спрямованих на реалізацію порушених в електронній петиції питань.

План заходів

14.02.2017
Відповідь

   Відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян» і Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006, за моїм дорученням від 27.12.2016 № 08/КО-15517(п) розглянуто ініційовану Вами та підтриману територіальною громадою міста Києва петицію «Повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, який є загальним спадком всього Українського народу. Знести новий фасад театру та зобов’язати повернути історичний вигляд будинку».

  Зважаючи на гостру ситуацію, яку спричинили будівельні роботи з реконструкції Театру на Подолі,за моїм окремим дорученням від 20.12.2016 має бути утворено робочу групу із врегулювання ситуації, що склалася навколо реконструкції Київського драматичного театру на Подолі. Її основним завданням є відпрацювання механізму публічного обговорення з територіальною громадою містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства, планування в місті, долі Андріївського узвозу, нового будівництва в історичному середовищі, участі громадськості у проектах міського розвитку, меценатства тощо.

До квітня заплановано провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав під час реконструкції будівлі Київського драматичного театру на Подолі, а також усі супутні експертизи, визначені робочою групою.

  До травня робоча група має сформувати рекомендації архітектурно-містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та головному архітекторові міста Києва щодо будівлі театру, перелік регуляторних актів для удосконалення механізмів взаємовідносин у місті Києві в галузі містобудівної діяльності та напрацювати пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства для ефективної взаємодії громади, бізнесу і влади.

  Під час засідань постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування 24.01.2017 та постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму, та інформаційної політики 25.01.2017вивчено основні аспекти порушеного в петиції питання, заслухано думки представників виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадськості. За результатами розгляду члени комісії одноголосно підтримали ініційовану Вами електронну петицію.

 Беручи до уваги розглянуті матеріали справи, комісії прийняли рішення про утворення робочої групи у складі голови постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Мухи В. В., голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Міщенка О. Г., депутата Київської міської ради від виборчого округу № 76 Березницької Л.І., представників Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації та представників громадських організацій міста Києва.

  Остаточно питання подальшої долі Київського драматичного театру на Подолі та його зовнішнього вигляду буде вирішено після завершення відповідного комплексу організаційно-правових заходів, діалогу з експертною спільнотою та членами територіальної громади міста Києва.

  Дякуємо Вам за небайдужість та активну громадянську позицію.

 

  З повагою

 

  Голова                                                                                   В. Кличко

 

5174

25.01.2017
Розгляд петиції

 25.01.2016 на виконання доручення Київського міського голови В.Кличка (доручення від 27.12.2016 №08/КО-15517 (п)) відбулося чергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики. 

   Ухвалили: 

  Враховую окреме доручення Голови Київської міської державної адамінітсрації від 20.12.2016 №42904, підтримати створення Робочої групи із врегулювання ситуації, що сталася навколо реконструкції театру на Подолі та рекомендувати долучити до її складу:

  Голову посітйної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики - В.В. Муху, Голову постійної комісїі з питань містобудування, архітектури та землекористування - О.Г. Міщенка, депутата обраного по виборчому округу №76 - Л.І. Березницьку, по одному представнику з Депаратменту культури, Департаменту містобудування та архітектури, Подільської районної у місті Києві державної адміністрації, Громадської ради при Подільській районній у місті Києві державній адміністрації, а також представників громадських організацій. 

 

Витяг з протоколу №2 від 25.01.2017

24.01.2017
Розгляд петиції

   Розгляд петиції

 24.01.2016 на виконання доручення Київського міського голови В.Кличка (доручення від 27.12.2016 №08/КО-15517 (п)) відбулося чергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

   Ухвалили: 

 1. Підтримати електронну петицію №5174 в частині ініціювання проведення службового розслідування щодо погодження проектної документації з реконструкції театру на Подолі. У разі виявлення правопорушень, звернутися до правоохоронних органів.

 2. Звернутися до заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В. з пропозицією створити робочу групу для врегулювання ситуації, що склалася стосовно реконструкції будівлі театру на Подолі із залученням Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подільської районної у місті Києві державної адміністрації, голови постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування (або заступника) та голови постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики (або заступника), а також фахівців і представників територіальної громади міста Києва.

  3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Спасибку О. В. надати Київському міському голові Кличку В. В. пропозиції щодо складу робочої групи із залученням громадськості. 

Витяг з протоколу №1 від 24.01.2017

27.12.2016
Доручення:

Київський міський голова Віталій Кличко доручив (доручення  від 27.12.2016 №08/КО-15517(п)) постійній комісії Київської міської ради з питань з питань містобудування, архітектури та землекористування, постійній комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики та виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розглянути електронну петицію в установленому порядку.

 

Петицію підписали