Можливість вибру: учасникам АТО квартири замість ділянок землі (АТОшник сам обирає, що йому надати землю чи квартиру)

публікація залишилось 15 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 445 підписів залишилось 9555 підписів

Є декілька аргументів на користь такого рішення:
1. Як показує час, знайти вільну ділянку землі в Києві нелегко. Разом з тим, не кожен учасник АТО має можливість побудувати житловий будинок на отриманій ділянці. Є учасники АТО, які планують продати отриману ділянку землі та на виручені кошти купити квартиру (то чи не простіше відразу надати їм квартиру).
2. На площі, якої достатньо для надання лише 1-3 ділянок землі під індивідуальне житлове будівництво, можна побудувати багатоквартирний будинок, в якому можна буде забезпечити квартирами як мінімум 10 (а то й значно більше) учасників АТО, та ще й на інших громадян вистачить.
3. В Києві наразі зводиться досить багато новобудов, а також виділяються ділянки для нових. Можна викупити частину квартир у цих новобудовах для АТОшників, та/або при наданні дозволу на будівництво чергового багатоквартирного будинку поставити перед забудовником умову щодо надання частини квартир АТОшникам.

Але повинні дотримуватися наступні вимоги:
1. За учасником АТО залишається право вибору: земельна ділянка під житлове будівництво або квартира.
2. Учасникові АТО не обов'язково стояти на квартирному обліку (мати право на покращення житлових умов), щоб обрати варіант з отримання квартири.
3. Квартира повинна бути належної якості (не стара "хрущовка" і не "гостинка", а сучасна 2-3-кімнатна квартира у новобудові площею не менше 75 м.кв.).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали