Повернути ЖЕКИ повністю з усім обслуговуючим персоналом (сантехніки, електрики, тощо) особливо для будинків яким за 30 років.

публікація залишилось 1 година
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 101 підписів залишилось 9899 підписів

Важливо тому, що по-перше, зараз повний безлад у цьому питанні, крани протікають, а якщо терміново потрібен сантехнік,то взагалі потоп, те ж саме з електрикою. Внаслідок виникають додаткові умови для корупції, що очевидно. По-друге, якщо замінять ЖЕКи новою структурою без чітких правил, вони будуть обдирати наших бідних людей по повній і чим далі, тим більше. Зараз люди роз'єднані і беззахисні, особливо пенсіонери. В будь якому випадку повинен бути перехідний період, щоб люди могли жити нормально, і так в теперішньому житті одні проблеми.
"Новое это хорошо забытое старое", у СРСР сантехнік без визову приходив і перевіряв чи не протікають крани. А тут місяць вже минув і не знаєш де шукати того сантехніка і страшно подумати СКІЛЬКИ він буде вимагати щоб поставити прокладку.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали